rs-logoЗабудовником житлового комплексу "Краєвид" виступає компанія «Rone-Stone», що динамічно розвивається, добре відома як надійний забудовник, що має чудову репутацію та індивідуальний підхід. Вона завжди орієнтується на кращі світові стандарти, втілює в життя найсміливіші рішення, користується лише найякіснішими матеріалами. Підтвердженням цього є житлові комплекси «Шевченківський квартал» та «Перспектива» у Києві.
Команда складається з професіоналів з досвідом будівництва об'єктів в україні та за кордоном. Наразі «Rone-Stone» здає в експлуатацію 80 000 м² житла, а ще 160 000 м² знаходиться на стадії проектування. В Україні давно є попит на невеликі, але функціональні квартири з відповідним плануванням та виправданою (а не завищеною!) ціною. Саме у відповідь на виклики сьогодення компанія-забудовник працює над створенням ЖК «Краєвид» – місця, де можна відчути себе європейцем.
В Європі давно поширена концепція – працювати в мегаполісі, жити у передмісті. ЖК «Краєвид» – це не просто квадратні метри, це новий стиль життя. Компанія «Rone-Stone» залучає найкомпетентніших фахівців у будівельній галузі, продумує все до найменших дрібниць та керується принципом «Лише найкраще» для того, щоб мрії про казкове помешкання стали реальністю.
Сайт компанії: ron-stone.com.ua
Акції Зворотній виклик
Зворотній зв'язок

Залиште свій номер і ми зателефонуємо Вам×